SAP Business One – ideální řešení pro řízení dceřiných firem a poboček v rámci velkých korporací

Velké firmy, které rozšiřují oblasti svého podnikání nebo provádějí akvizice menších firem, čelí specifickým požadavkům na ERP řešení.
Softwarové řešení musí splňovat korporátní požadavky na standardizaci a kontrolu, zároveň však musí umožnit autonomii a flexibilitu jednotlivých organizačních entit, jako jsou dceřiné firmy, pobočky, divize a případně obchodní partneři.

Vyzkoušejte zdarma

Pokud zvolíte SAP Business One, získáte to nejlepší z obou světů. 2-tier ERP strategie zachovává hodnotu vaší investice do ERP. Tier-one software jako je SAP ERP řídí velké operace, zatímco tier-two software jako je SAP Business One řídí menší organizace. Tyto dva softwary, pokud jsou integrovány, koordinovaně řídí vaše procesy, aplikace a data.

Schopnost integrovat a standardizovat procesy a data
SAP Business One je komplexní řešení, které je možné plně integrovat s řídícím ERP software. Centralizace a integrace klíčových funkcí na společné softwarové infrastruktuře eliminuje nesourodé procesy a množství oddělených tabulek a databází. Naopak umožňuje plnou visibilitu a lepší kontrolu a efektivitu.Platforma SAP B1i framework je ekvivalentem k SAP NetWeaver. Díky této společné infrastruktuře mohou být všechny aplikace SAP integrovány. Nejobvyklejší  scénář je Subsidiary Integration  založený na SAP Business One a SAP Business One integration for SAP NetWeaver (B1iSN) – součást dodávky SAP Business One. Jedná se o řešení pro všechny zákazníky SAP, kteří chtějí integrovat menší pobočky, dodavatele, provozy, obchodní partnery, franšízy atd. Prostřednictvím B1i framework pak SAP Business One komunikuje s kteroukoliv aplikací SAP a komponentami SAP NetWeaver. B1i je velmi flexibilní a dokáže se přizpůsobit prostředí zákazníka i specifickým potřebám. Především pro zákazníky, kteří provozují pouze systém R/3 (nemají SAP NetWeaver stack) podporuje B1i přímou komunikaci přes RFC a ALE. V závislosti na potřebách zákazníka je možné B1i integrovat přes zákaznické PI/XI nebo dokonce k systému 3. stran přes běžné http protokoly jako SOAP, Rest atd.

Rychlá návratnost
Využití SAP business One jako součásti multitier softwarové strategie pomůže řídit globální investice do IT. Cena tohoto software odpovídá jeho určení pro malé firmy, zároveň je možné provozovat jej jako on-demad řešení  - umožňuje eliminovat velké počáteční kapitálové investice a potřebné zdroje nutné při implementaci on-premise.

Propojení v rámci obchodní sítě
SAP Business One je připraven pro propojení s ostatními aplikacemi v rámci obchodní sítě. Robustní integrační rozhraní usnadňuje integraci speciálních systémů a aplikací potřebných pro řízení a běh specifických procesů. Řada připravených scénářů také umožňuje rychle propojit SAP Business One s aplikacemi v rámci organizace. To umožňuje řízení vnitrofiremních transakcí a poskytováním finančních konsolidací.

Lepší pohled na podnikání
SAP Business One poskytuje v reálném čase přístup k důležitým datům, které je možné analyzovat pomocí plně integrovaného software SAP Crystal Reports. Můžete si vytvářet reporty, které vám poskytnou pohled na kteroukoliv oblast vašeho podnikání. Manažeři tak například mohou přesně sledovat příjmy, náklady a cash-flow, takže mohou přijímat okamžitá rozhodnutí ke zlepšení výkonnosti firmy.  

Vyzkoušejte zdarma


Reference

 • Co Vám implementátor neřekne - zkušenosti zákazníka

  Co Vám implementátor neřekne - zkušenosti zákazníka Tomáš Václavík - Reklama Frymburk popisuje svými vlastními slovy zkušenosti s výběrem podnikového informačního systému a jeho implementací. Jedná se o malou rychle rostoucí společnost, která vyrábí reklamu a laminovací stroje.
 • KISTENPFENNIG AG

  KISTENPFENNIG AG Společnost KISTENPFENNIG AG patří mezi přední dodavatele průmyslového nářadí, náhradních dílů a osobních ochranných pomůcek v Německu, Lucembursku a Rumunsku. SAP Business One OnDemand využívá firma pro řízení provozu rumunské pobočky.
 • Nakhodka Seafood s.r.o.

  Nakhodka Seafood s.r.o. Nakhodka Seafood s.r.o. je společnost specializující se na obchod mraženými rybími produkty. Jedná se o evropskou pobočku firmy PJSC NBAMR (Nakhodka Active Marine Fishery Base).
 • Sugino Machine Limited - Praha

  Sugino Machine Limited - Praha Sugino Machine Limited - Praha je evropská pobočka tradičního japonského výrobce strojů Sugino Machine Limited se sídlem v České Republice. Dodává moderní stroje pro CNC obrábění, dělení materiálů, vysokotlaké mytí obrobků a mnoho dalších pokrokových technologií.
 • Neuman Company s.r.o.

  Neuman Company s.r.o. Společnost se zabývá vývojem mobilních řešení, webových aplikací, internetových prezentací a zakázkových řešení na míru.
 • ALFAVARIA Group s. r. o.

  ALFAVARIA Group s. r. o. Společnost ALFAVARIA Group s. r. o. se zabývá dodávkami industriálního nářadí a příslušenství pro průmyslová odvětví a do řemeslných oblastí.
 • ARKOV, spol. s r.o.

  ARKOV, spol. s r.o. Společnost ARKOV již od roku 1992 patří mezi největší dodavatele strojních součástí v České republice.
 • KONCEPT EKOTECH s.r.o.

  KONCEPT EKOTECH s.r.o. Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1991. Od svého založení se zaměřuje na oblast hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Neorientuje se na prodej samostatných výrobků, ale nabízí ucelená řešení včetně konzultací a servisu.
 • USSPA, s.r.o.

  USSPA, s.r.o. USSPA, s.r.o. je prvním výrobcem akrylátových masážních bazénů v ČR a současně jedním z předních výrobců v Evropě. Vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů si udržuje především díky vysoké kvalitě produkce a profesionální zdatnosti. Velmi úspěšně také rozvíjí exportní aktivity a vlastní vývojovou a designérskou dílnu.
 • Primeros Prague a.s.

  Primeros Prague a.s. V roce 1909 pražský obchodník Gustav Schwarzwald založil firmu a značku Primeros. Jeho vizí bylo přinést bezpečný sex do každé domácnosti. Díky moderní technologii se vize stala skutečností a z myšlenky se během několika málo desetiletí zrodila světoznámá značka se zastoupeními ve Vídni, Paříži, Londýně a Chicagu. Primeros je jedna z mála značek, jejichž produkce je spojena s Evropou. Design všech produktů stejně jako proces výroby a kontroly kvality odpovídají vysokým evropským standardům a místním normám. Proto se společnost může zaručit vždy vysokou kvalitou.
 • Střída Sport, s.r.o.

  Střída Sport, s.r.o. Obchodní firma specializující se na velkoobchodní a maloobchodní prodej hokejové výzbroje a výstroje. Výhradní distributor zboží značek Reebok a CCM.

Soubory ke stažení

Tento web využívá soubory cookies k lepšímu obsloužení svého zákazníka. Používáním webu s tím souhlasíte (více informací).
EN CZ SK