Pripojenie do Cloud One cez ZAIP App

Nejjednodušším způsobem připojení přes MS RemoteApp je pomocí aplikace ZAIP. Zásadním zjednodušením je pak připojení k publikovaným aplikacím (např. SAP Business One) z oznamovací lišty počítače. Níže uvádíme podrobný návod jak aplikaci ZAIP nainstalovat a nakonfigurovat.

1. Uživateli je na základě požadavku zaslána emailová zpráva s vygenerovaným klíčem pro ZAIP aplikaci. V zaslaném emailu klikněte na tlačítko Download.
Obrazek1.png

2. Uložte soubor instalátoru do vašeho počítače 
Obrazek2.png

3. Uložený soubor spusťte
Obrazek3.png

4. Po spuštění aplikace vložte kód Token z emailové zprávy do kolonky Private access key a klikněte na tlačítko Submit key
Obrazek4.png

5. V dalším okně ponechte zatrženou položku Run at Startup a klikněte na tlačítko Continue
Obrazek5.png

6. Při úspěšné konfiguraci aplikace je zobrazena následující informace, zde klikněte na tlačítko OK
Obrazek6.png

7. V dalším kroku je zahájeno nastavení pro připojení k aplikacím z prostředí Cloud. Vyberte tlačítko Copy username to clipboard a klikněte na tlačítko Další
Obrazek7.png

8. Pomocí Ctrl+V vložte vaše přihlašovací jméno do položky Uživatelské jméno, vyplňte Heslo pro přístup do prostředí Cloud a zaškrtněte volbu Zapamatovat si mě, klikněte na tlačítko OK.
Obrazek8.png

9. Po vytvoření připojení zvolte tlačítko Dokončit
Obrazek9.png

10. Po dokončení je zobrazeno hlášení, ze kterého lze otevřít publikované aplikace z prostředí Cloud. Tyto zástupce lze kopírovat např. na plochu uživatele. Publikované aplikace lze rovněž vyhledat v nabídce start pomocí hledání. 
Obrazek10.png

11. Aplikace ZAIP je dostupná v oznamovací oblasti systému Windows (v případě, že aplikace není zobrazena použijte šipku s funkcí Zobrazit skryté ikony).
Obrazek11.png

12. Po kliknutí levým tlačítkem na tuto aplikaci jsou dostupné následující funkce:
 1. Spuštění publikovaných aplikací, seznam je zobrazen v horní části menu
 2. Close Sessions – tato funkce ukončí všechna připojení do prostředí Cloud a zavře všechny spuštěné aplikace. Použijte v případě problémů s připojením k aplikacím.
 3. Reset Password – funkce resetuje heslo pro přihlášení do prostředí Cloud, nové heslo je uživateli zasláno emailem. Při následném přihlášení bude nutné zadat nové heslo, doporučujeme jej zároveň uložit.
 4. Contact Support – funkce zobrazí informace o možnostech kontaktování technické podpory
 5. About – informace o verzi aplikace ZAIP
 6. Exit – ukončení aplikace (aplikace je automaticky spuštěna po startu systému dále je možné ji spustit pomocí staženého instalačního souboru)

 
Vyskúšajte ZADARMO

Referencie

 • Co Vám implementátor neřekne - zkušenosti zákazníka

  Co Vám implementátor neřekne - zkušenosti zákazníka Tomáš Václavík - Reklama Frymburk popisuje svými vlastními slovy zkušenosti s výběrem podnikového informačního systému a jeho implementací. Jedná se o malou rychle rostoucí společnost, která vyrábí reklamu a laminovací stroje.
 • KISTENPFENNIG AG

  KISTENPFENNIG AG Společnost KISTENPFENNIG AG patří mezi přední dodavatele průmyslového nářadí, náhradních dílů a osobních ochranných pomůcek v Německu, Lucembursku a Rumunsku. SAP Business One OnDemand využívá firma pro řízení provozu rumunské pobočky.
 • Nakhodka Seafood s.r.o.

  Nakhodka Seafood s.r.o. Nakhodka Seafood s.r.o. je společnost specializující se na obchod mraženými rybími produkty. Jedná se o evropskou pobočku firmy PJSC NBAMR (Nakhodka Active Marine Fishery Base).
 • Sugino Machine Limited - Praha

  Sugino Machine Limited - Praha Sugino Machine Limited - Praha je evropská pobočka tradičního japonského výrobce strojů Sugino Machine Limited se sídlem v České Republice. Dodává moderní stroje pro CNC obrábění, dělení materiálů, vysokotlaké mytí obrobků a mnoho dalších pokrokových technologií.
 • ALFAVARIA Group s. r. o.

  ALFAVARIA Group s. r. o. Společnost ALFAVARIA Group s. r. o. se zabývá dodávkami industriálního nářadí a příslušenství pro průmyslová odvětví a do řemeslných oblastí.
 • ARKOV, spol. s r.o.

  ARKOV, spol. s r.o. Společnost ARKOV již od roku 1992 patří mezi největší dodavatele strojních součástí v České republice.
 • KONCEPT EKOTECH s.r.o.

  KONCEPT EKOTECH s.r.o. Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1991. Od svého založení se zaměřuje na oblast hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Neorientuje se na prodej samostatných výrobků, ale nabízí ucelená řešení včetně konzultací a servisu.
 • USSPA, s.r.o.

  USSPA, s.r.o. USSPA, s.r.o. je prvním výrobcem akrylátových masážních bazénů v ČR a současně jedním z předních výrobců v Evropě. Vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů si udržuje především díky vysoké kvalitě produkce a profesionální zdatnosti. Velmi úspěšně také rozvíjí exportní aktivity a vlastní vývojovou a designérskou dílnu.
 • YELLOW POINT, spol. s r.o.

  YELLOW POINT, spol. s r.o. Společnost YELLOW POINT, spol. s r.o. je sportovní a vzdělávací agentura se sídlem ve Špindlerově Mlýně s působností po celé České republice i v zahraničí. Hlavní činností fi rmy je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavních aktivit pro
  skupiny i jednotlivce. Společnost se zabývá také realizací projektů vzdělávání fi remních týmů a rozvoje manažerských dovedností.
This site uses cookies to provide services, customize ads, and analyze traffic. By using this site you agree to this.
EN CZ SK