Ako sa pripojiť do Remote Apps z MAC

Nainstalujte aplikaci Microsoft Remote Desktop z App Store:
https://apps.apple.com/cz/app/microsoft-remote-desktop/id1295203466?l=cs&mt=12

remote_app_mac01.png

1) Otevřete internetový prohlížeč, do řádku adresy zadejte https://sapb1.cloudone.cz
2) Vyplňte přihlašovací jméno s uvedením domény SAPB1\
3) Vyplňte přihlašovací heslo k vašemu účtu
4) Klikněte na tlačítko přihlásit

remote_app_mac02.png

5) Klikněte na ikonu aplikace SAP Business One

remote_app_mac03.png

6) Uložte zástupce rdp připojení do svého počítače

remote_app_mac04.png

7) Uloženého zástupce rdp naimportujte do aplikace Microsoft Remote Desktop

remote_app_mac05.png

8) Otevřete nastavení Microsoft Remote Desktop
9) Vyberte položku User Accounts
10) Pomocí ikony + si přidejte svoje přihlašovací údaje do prostředí Cloud. Před vaše uživatelské jméno zadejte doménu SAPB1\

remote_app_mac06.png


11) V nastavení importovaného připojení vyberte uložené přihlašovací údaje do prostředí Cloud

remote_app_mac07.png

12) K aplikaci SAP Business One se připojíte dvojklikem na importované připojení. 

remote_app_mac08.png
Vyskúšajte ZADARMO

Referencie

 • Co Vám implementátor neřekne - zkušenosti zákazníka

  Co Vám implementátor neřekne - zkušenosti zákazníka Tomáš Václavík - Reklama Frymburk popisuje svými vlastními slovy zkušenosti s výběrem podnikového informačního systému a jeho implementací. Jedná se o malou rychle rostoucí společnost, která vyrábí reklamu a laminovací stroje.
 • KISTENPFENNIG AG

  KISTENPFENNIG AG Společnost KISTENPFENNIG AG patří mezi přední dodavatele průmyslového nářadí, náhradních dílů a osobních ochranných pomůcek v Německu, Lucembursku a Rumunsku. SAP Business One OnDemand využívá firma pro řízení provozu rumunské pobočky.
 • Nakhodka Seafood s.r.o.

  Nakhodka Seafood s.r.o. Nakhodka Seafood s.r.o. je společnost specializující se na obchod mraženými rybími produkty. Jedná se o evropskou pobočku firmy PJSC NBAMR (Nakhodka Active Marine Fishery Base).
 • Sugino Machine Limited - Praha

  Sugino Machine Limited - Praha Sugino Machine Limited - Praha je evropská pobočka tradičního japonského výrobce strojů Sugino Machine Limited se sídlem v České Republice. Dodává moderní stroje pro CNC obrábění, dělení materiálů, vysokotlaké mytí obrobků a mnoho dalších pokrokových technologií.
 • ALFAVARIA Group s. r. o.

  ALFAVARIA Group s. r. o. Společnost ALFAVARIA Group s. r. o. se zabývá dodávkami industriálního nářadí a příslušenství pro průmyslová odvětví a do řemeslných oblastí.
 • ARKOV, spol. s r.o.

  ARKOV, spol. s r.o. Společnost ARKOV již od roku 1992 patří mezi největší dodavatele strojních součástí v České republice.
 • KONCEPT EKOTECH s.r.o.

  KONCEPT EKOTECH s.r.o. Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1991. Od svého založení se zaměřuje na oblast hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Neorientuje se na prodej samostatných výrobků, ale nabízí ucelená řešení včetně konzultací a servisu.
 • USSPA, s.r.o.

  USSPA, s.r.o. USSPA, s.r.o. je prvním výrobcem akrylátových masážních bazénů v ČR a současně jedním z předních výrobců v Evropě. Vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů si udržuje především díky vysoké kvalitě produkce a profesionální zdatnosti. Velmi úspěšně také rozvíjí exportní aktivity a vlastní vývojovou a designérskou dílnu.
 • YELLOW POINT, spol. s r.o.

  YELLOW POINT, spol. s r.o. Společnost YELLOW POINT, spol. s r.o. je sportovní a vzdělávací agentura se sídlem ve Špindlerově Mlýně s působností po celé České republice i v zahraničí. Hlavní činností fi rmy je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavních aktivit pro
  skupiny i jednotlivce. Společnost se zabývá také realizací projektů vzdělávání fi remních týmů a rozvoje manažerských dovedností.
This site uses cookies to provide services, customize ads, and analyze traffic. By using this site you agree to this.
EN CZ SK