Pripojenie do Cloud One cez MS RemoteApp

Užívatelia služby Cloud One môžu využívať informačný systém SAP Business One bez obmedzenia 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku, či už sú vo svojej kancelárii, doma alebo na cestách..

Prostredníctvom aplikácií MS RemoteApp a Desktop Connections môžete systém SAP Business One v cloude používať rovnakým spôsobom, ako by bol inštalovaný na vašom počítači. Zástupca SAP Business One nájdete medzi ostatnými programami vo Start Menu aj pomocou štandardnej funkcie Windows Search.

Ako sa pripojíte?

Do adresného riadku Vášho internetového prehliadača zadáte adresu https://sapb1.cloudone.cz.
V prihlasovacom okne, ktoré sa Vám zobrazí, vyplníte užívateľské meno a heslo a potvrdíte. Z ponúknutých možností vyberiete a spustíte aplikáciu SAPB1.

Chcete nastaviť trvalé pripojenie prostredníctvom RemoteApp?

V Prieskumníkovi Windows zadajte adresu Ovládací panel \ Všetky položky Ovládacích panelov \ Pripojenie k aplikáciám RemoteApp a vzdialenej ploche.

nastaveni02.JPG

Ďalej pokračujte voľbou Nastaviť nové pripojenie alebo Prístup k vzdialeným aplikáciám, z ktorých jednu nájdete vpravo hore.
Ak používate Windows 10, zadáte adresu https://sapb1.cloudone.cz. U staršieho systému zadáte adresu https://sapb1.cloudone.cz/RDWEB/Feed/webfeed.aspx.
nastaveni01.png

V sprievodcovi potom dvakrát stlačíte tlačidlo Ďalšie, kým sa neobjaví prihlasovacie okno.
nastaveni03-(1).JPG

Do prihlasovacieho okna zadáte svoje prístupové údaje a zaškrtnete voľbu Zapamätať si ma. Týmto krokom je dokončené nastavenie RemoteApp pre pripojenie služby Cloud One, teda Vášho SAP Business One v cloude.
Ak chcete vidieť všetky aplikácie vypublikovaná v prostredí cloudu, stlačte voľbu Zobraziť prostriedky.
nastaveni05.png

Pri spustení aplikácie je možné skontrolovať a upraviť, ktoré lokálne prostriedky môže aplikácia využívať.
nastaveni04.png
Vyskúšajte ZADARMO

Referencie

 • Co Vám implementátor neřekne - zkušenosti zákazníka

  Co Vám implementátor neřekne - zkušenosti zákazníka Tomáš Václavík - Reklama Frymburk popisuje svými vlastními slovy zkušenosti s výběrem podnikového informačního systému a jeho implementací. Jedná se o malou rychle rostoucí společnost, která vyrábí reklamu a laminovací stroje.
 • KISTENPFENNIG AG

  KISTENPFENNIG AG Společnost KISTENPFENNIG AG patří mezi přední dodavatele průmyslového nářadí, náhradních dílů a osobních ochranných pomůcek v Německu, Lucembursku a Rumunsku. SAP Business One OnDemand využívá firma pro řízení provozu rumunské pobočky.
 • Nakhodka Seafood s.r.o.

  Nakhodka Seafood s.r.o. Nakhodka Seafood s.r.o. je společnost specializující se na obchod mraženými rybími produkty. Jedná se o evropskou pobočku firmy PJSC NBAMR (Nakhodka Active Marine Fishery Base).
 • Sugino Machine Limited - Praha

  Sugino Machine Limited - Praha Sugino Machine Limited - Praha je evropská pobočka tradičního japonského výrobce strojů Sugino Machine Limited se sídlem v České Republice. Dodává moderní stroje pro CNC obrábění, dělení materiálů, vysokotlaké mytí obrobků a mnoho dalších pokrokových technologií.
 • ALFAVARIA Group s. r. o.

  ALFAVARIA Group s. r. o. Společnost ALFAVARIA Group s. r. o. se zabývá dodávkami industriálního nářadí a příslušenství pro průmyslová odvětví a do řemeslných oblastí.
 • ARKOV, spol. s r.o.

  ARKOV, spol. s r.o. Společnost ARKOV již od roku 1992 patří mezi největší dodavatele strojních součástí v České republice.
 • KONCEPT EKOTECH s.r.o.

  KONCEPT EKOTECH s.r.o. Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1991. Od svého založení se zaměřuje na oblast hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Neorientuje se na prodej samostatných výrobků, ale nabízí ucelená řešení včetně konzultací a servisu.
 • USSPA, s.r.o.

  USSPA, s.r.o. USSPA, s.r.o. je prvním výrobcem akrylátových masážních bazénů v ČR a současně jedním z předních výrobců v Evropě. Vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů si udržuje především díky vysoké kvalitě produkce a profesionální zdatnosti. Velmi úspěšně také rozvíjí exportní aktivity a vlastní vývojovou a designérskou dílnu.
 • YELLOW POINT, spol. s r.o.

  YELLOW POINT, spol. s r.o. Společnost YELLOW POINT, spol. s r.o. je sportovní a vzdělávací agentura se sídlem ve Špindlerově Mlýně s působností po celé České republice i v zahraničí. Hlavní činností fi rmy je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavních aktivit pro
  skupiny i jednotlivce. Společnost se zabývá také realizací projektů vzdělávání fi remních týmů a rozvoje manažerských dovedností.
This site uses cookies to provide services, customize ads, and analyze traffic. By using this site you agree to this.
EN CZ SK